ישור שיניים לילדים

יישור שיניים לילדים, הנקרא גם אורתודונטיה - Ortodontia יכול לסייע לילדים אשר זקוקים לו, גם בתחום הבריאותי וגם בתחום האסתטי – שיניים ישרות ויפות יאפשרו לילד ביטחון עצמי גבוה יותר ומהבחינה הרפואית, פעולה זאת תמנע ממנו כאבים פיזיים מיותרים כמו פגיעה בחניכיים בעת לעיסה כתוצאה מהשיניים הבולטות. בעקבות הטכנולוגיה המתקדמת, קיימת אפשרות להתחיל כיום בטיפולי יישור שיניים אצל ילדים בגילאים מוקדמים יחסית. בחלק מהמקרים, ניתן אף להתחיל בטיפולים עוד בטרם בקעו השיניים הקבועות אצל הילד.

בכדי לוודא שהילדים יקבלו את הטיפול האיכותי והמתאים ביותר קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו אורתודונט אשר מתמחה בביצוע יישור שיניים לילדים.

מרפאת השיניים של ד"ר וויזל, הינה מרפאה עם וותק של שנים רבות – הוותק, המקצועיות, העדכניות והשימוש בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר הפכה את המרפאה לאחת המובילות בתחום של יישור שיניים לילדים ובכל תחום אחר בעולם רפואת השיניים.

השיטות השונות ליישור שיניים

ישנן שיטות שונות באמצעותן ניתן להגיע לתוצאות בתחום של יישור שיניים לילדים, בין השיטות – גשר סמוי שהינו גשר לשיניים אשר אינו נראה או מכונה גשר שקוף , זאת מכיוון שהגשר מונח על גבי סמכים אותם מתקין הרופא בחלק האחורי של השיניים. דרך נוספת ליישור שיניים היא באמצעות פלטה לשיניים, אותה נהוג להחליף אחת למספר חודשים – שיטה זו פחות יעילה אצל ילדים בגילאים צעירים, מכיוון שהפלטה ניתנת בקלות לשליפה. אפשרות נוספת באמצעותה ניתן ליישר שיניים היא באמצעות גשר שקוף אשר אינו נראה על גבי השיניים מה שחוסך מהילד את המבוכה אשר עלולה להיות כרוכה במקרים של גשר הבולט בשיניים מבחינה ויזואלית.
לא משנה איזו דרך יישור שיניים לילדים נבחרה בסופו של דבר, קיימת חשיבות גבוהה שיישור השיניים יתבצע בצורה מקצועית על ידי אורתודונט מקצועי ומנוסה, אשר מנוסה בעבודה עם ילדים.

יישור שיניים לילדים ברחובות

אז אם יש לכם סיבות לחשוב שהילד שלכם זקוק להליך של יישור שיניים , אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם מרפאת השיניים של ד"ר ויזל – צוות המרפאה ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על שאלות ולהעניק לכם שירותי ייעוץ בנושא של יישור שיניים לילדים.

מרפאת השיניים  שלנו ממוקמת בעיר רחובות והשירות במיוחד נוח ומתאים למי שמחפש יישור שיניים לילדים ברחובות, אך אנו כמובן משרתים באהבה לקוחות מכל הסביבה.