יישור שיניים למבוגרים

יישור שיניים למבוגרים - אורתודונטיה - Ortodontia

אף פעם לא מאוחר מדי ליהנות משיניים יפות וישרות, כך שגם בגילאים בוגרים יותר ניתן ליהנות מהליך של יישור שיניים המתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות אשר נועדו למטרה זו.

הסיבות לשיניים לא ישרות אצל אנשים מבוגרים הן רבות ומגוונות – חלק מהאנשים, סוחבים את הבעיה מילדות, כאשר מסיבות כאלו ואחרות היא לא טופלה כבר אז, ואצל חלק אחר מדובר בתוצר של השנים – מחלות חניכיים, טראומות ומקרים נוספים אשר פגעו במבנה השיניים – לא משנה מה הגורם לבעיה, מה שחשוב זה שכיום ניתן למצוא פתרון מתקדם ואיכותי אשר יאפשר לאותם אנשים להחזיר את החיוך לפנים – וליהנות מחיוך יפה במיוחד.

השיטות השונות ליישור שיניים

ישנן שיטות שונות באמצעותן ניתן ליישר את השיניים, בין השיטות הנפוצות ביותר להשגת מטרה זאת – שימוש בטבעות מתכת אשר מודבקות אל השיניים – עבור האנשים אשר לא מעוניינים שיראו את הגשר, ישנה שיטה אחרת של הצמדת אותן הטבעות אל החלק האחורי של השיניים, מה שיבטיח שהגשר לא יראה. שיטה נוספת לנושא של יישור שיניים למבוגרים היא יישור באמצעות קשתיות שקופות, אשר ניתנות להסרה. דרך נוספת ליישור שיניים היא על ידי הצמדת קוביות שקופות אל השיניים – העובדה שהקוביות הן שקופות, מקשה לראות את קיומו של הגשר.
כאמור, כל מבוגר, אשר תר אחר יישור שיניים יגלה מהר מאוד, את מבחר האפשרויות הרחב המוצע עבורו, כל שנשאר לעשות זה כמובן, למצוא רופא שיניים מנוסה ומקצועי אשר מתמחה בתחום של יישור שיניים למבוגרים ולבחור את השיטה הטובה והמתאימה ביותר להשגת מטרה זו.

יישור שיניים למבוגרים ברחובות

צוות המרפאה המנוסה והמקצועי מתמחה בנושא של יישור שיניים למבוגרים תוך שימוש בשיטות המתקדמות ביותר ובטכנולוגיה החדישה ביותר עבור מטרה זו.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם מרפאת השיניים של ד"ר ויזל – צוות המרפאה ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על שאלות ולהעניק לכם שירותי ייעוץ , במרפאה של ד"ר ויזל מקפידים על יחס אישי ואדיב לכל לקוח ועל התאמת שיטת יישור השיניים אשר תתאים בצורה הטובה ביותר עבור המטופל ותענה על כל הדרישות, הבקשות והצרכים שלו בנושא.

מרפאת השיניים  שלנו ממוקמת בעיר רחובות והשירות במיוחד נוח ומתאים למי שמחפש יישור שיניים למבוגרים ברחובות, אך אנו כמובן משרתים באהבה לקוחות מכל הסביבה.