המרפאה שלנו

מרפאת השיניים בראשות ד"ר בועז ויזל הוקמה בשנת 1950 והיתה אחת ממרפאות השיניים הראשונות ברחובות. המרפאה ממוקמת בתוך שכונה כפרית שקטה ונעימה בעיר. חלונותיהם הגדולים של חדרי הטיפולים נפתחים אל נוף עצי פרי וצמחיה, המשרים שלווה ורוגע.

את המרפאה פתח ד"ר ארנסט ויזל ואת ניהולה ממשיך עד היום בנו בועז. מרפאת השיניים הינה מרפאת שיניים מובילה המכסה את כל תחומי הטיפולים הדנטליים, החל מניקוי שיניים ועד לניתוחי פה ולסת מורכבים.

כל הטיפולים המוענקים על ידי מומחי המרפאה הינם טיפולים מתקדמים, מעודכנים ואיכותיים המתבצעים בעזרת המכשור החדשני ביותר ברפואת השיניים, החל מציוד רנטגן המבטיח מינימום קרינה ועד למכשירים מתקדמים המכוונים למזער אי נוחות עבור המטופל. המרפאה מתבססת על שימוש בחומרים איכותיים, ברוח הפיתוחים העדכניים ביותר הנהוגים כיום בעולם.

צוות המרפאה כולל רופאי שיניים מומחים,כל הרופאים המומחים הם בוגרי הפקולטה לרפואת שיניים "הדסה" בירושלים והם גם בעלי תעודת מומחה מטעם משרד הבריאות, סייעות ושינניות. מקצועיות הטיפול עבורנו היא ערך עליון, וכל חברי הצוות עוברים באופן קבוע השתלמויות בתחומם ולוקחים חלק בכנסים מקצועיים, מקומיים ובינלאומיים.

מחויבים לחיוך שלכם

כמי שעוסקים באופן יומיומי בבריאות ובמראה הפה והשיניים, אנו מודעים לחשיבות ולרגישות של נושא זה עבור לקוחותינו, כמו גם לחששות הטבעיים העומדים בפני מועמד לטיפול שיניים.

בבואו של מטופל חדש למרפאה נלמד את צרכיו, נקשיב לתחושותיו, ונבנה עבורו את תכנית הטיפול המתאימה והמקצועית ביותר עבורו, במחיר הוגן ובר השגה.

באנושיות וברגישות, אנשי הצוות שלנו מעניקים לכל אחד ואחת את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר. אנו מחויבים לסובלנות ולסבלנות כלפי לקוחות המרפאה, גם עם תום תהליך הטיפול, ולמתן מענה מהיר ויעיל לכל בעיה העלולה להתעורר.

מרפאת שיניים ברחובות

במרפאת השיניים אשר בראשה עומד ד"ר בועז ויזל , צוות רופאי שיניים מקצועי ומנוסה עם התמחות בין היתר בטיפולי פה ולסת איכותיים מכל הסוגים.
במרפאתנו קיים הציוד החדיש והמתקדם ביותר, אשר מאפשר למומחים שלנו לבצע את עבודתם בצורה הטובה והיעילה ביותר, תוך גרימת מינימום של אי נוחות למטופל.
בנוסף, למקצועיות, הניסיון והציוד המתקדם, צוות המרפאה, שם דגש מיוחד על מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח, מה שיוצר אווירה נעימה במיוחד במרפאה.

מרפאת השיניים  שלנו ממוקמת בעיר רחובות והשירות במיוחד נוח ומתאים למי שמחפש מרפאת שיניים ברחובות, אך אנו כמובן משרתים באהבה לקוחות מכל הסביבה.

לפרטים על הצוות שלנו - לחצו כאן